סבבה פוף גמיש המקורי 110 ס"מ

 • מק"ט : slpmr
 • מחיר: 400.00
  מחיר מבצע: 339.00
 • אפשרויות:
  צבע פוף לבחירה
  לבן
  לבן
  אדום
  אדום
  בורדו
  בורדו
  ורוד פוקסיה
  ורוד פוקסיה
  כתום
  כתום
  סגול
  סגול
  סגול לילך
  סגול לילך
  כחול
  כחול
  תכלת
  תכלת
  ירוק דשא
  ירוק דשא
  ירוק תפוח
  ירוק תפוח
  אפור כהה
  אפור כהה
  אפור בהיר של ינאי
  אפור בהיר של ינאי
  שחור
  שחור
  צהוב
  צהוב
  בחר אפשרות אחת לפחות

תיאור:

פוף גמיש מרובע מבד לייקרה עבה ואיכותי ביותר! לפוף שתי שכבות בעלות רוכסן, השכבה הפנימית ממולאת בכדורי פוליאוריטן, ניתנת למילוי חוזר. שכבת הכיסוי החיצונית ניתנת להסרה באמצעות רוכס גדול וניתנת לכיבוס, ניקוי והחלפה בעת הצורך.

אורך הפוף: 110 ס"מ.
רוחב הפוף: 83 ס"מ.

אנחנו לא מתפשרים על האיכות! כל הפופים שלנו מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ומהחומרים הטובים ביותר שיש!
בד לייקרה עבה ביותר 330 גרם למטר!
רוכסן YKK עם ראש נעילה אוטומטי בצבעי הבד כולל הראש.
תפירה כפולה עם חוטי ניילון עבים במיוחד בצבע הבד,
מילוי כדורי פוליאוריטן מוקצף המיוצרים במיוחד ולא קל קר גרוס! כדורים מותאמים בגודל לנוחות מירבית.
כל המוצרים נבדקים בקפידה לאחר היצור ולפני המשלוח, אנו נותנים אחריות מלאה לכל פגם בייצור ונחליף את המוצר לחדש! לכל התפרים יש שנה אחריות מלאה.

* בכל פופים הלייקרה הגמישים המידות הן מידות היכולות להיות שונות בסנטימטרים בודדים עקב גמישות המוצר.זמן אספקה ותנאי רכישה:

אנו עושים כל אשר ביכולתנו לשלוח את המוצרים בהקדם האפשרי!
במידה והזמנתם בשליחות עד לבית או לעסק אספקת המוצר היינה כ- 14 ימי עסקים. לצערנו בתקופה האחרונה בעקבות מגפת הקורונה יש עיכובים רבים אצל חברות השליחויות שאינן קשורות לחברתנו! כמו כן בעקבות סגרים ובידודים ישנם גם בעיות באספקת הבדים לארץ.
אנו מצטערים מראש על כל עיכוב ומשתדלים לספק את המוצרים בזמן הקצר ביותר!

*הודעה חשובה*
בעקבות עומס בחברות ההובלה והשליחויות יתכנו עיכובים באספקת המוצרים, אנו עושים כל שביכולתנו לספק בזמן הקצר ביותר!
עמכם הסליחה מראש

איסוף עצמי בתיאום מראש בלבד לאחר אישור ההזמנה ממושב יד רמב"ם, משק 15 כניסה ג'.
ביום שלישי בשעות 09:00 ל 17:00 ויום שישי בשעות 09:00 עד 14:00 בלבד!

מדיניות החזרת מוצרים:

במידה והתחרטתם ואינכם רוצים את המוצר, תוכלו להחזיר את המוצר שרכשתם תוך 30 יום מיום הרכישה באריזה המקורית שטרם נפתחה ובצירוף חשבונית קניה.
אנו נשיב לכם את כל כספכם לפי אופן התשלום בו בוצעה העסקה.
לתשומת לבכם, מוצרים שאריזתם נפתחה ו/או שנעשה בהם שימוש ו/או הותאמו לצורכי הלקוח ויוצרו במיוחד לא ניתן להחזיר.

תקנון קניה באתר – סבבה

ט.ל.ח
1. כללי
(א) אתר sbb.co.il (להלן: "האתר") המופעל ע"י אוא עיצובים בע"מ (להלן:" אוא עיצובים"), משמש כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.
(ב) בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.
(ג) הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין אוא עיצובים עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
(ד) גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

2. אודות המכירות
(א) אוא עיצובים מאפשרת לך לרכוש מוצרים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים אטרקטיביים.
(ב) עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג "דף מכירה" הכולל את המוצר המוצע למכירה, מחיר המכירה של המוצר המוצע למכירה כפי שנקבע ע"י אוא עיצובים, ואת מחיר המבצע – במידה וקיים (להלן "דף המכירה").
(ג) כל המחירים המוצגים בדף המכירה כוללים מע"מ במידה וחל תשלום מע"מ על העסקה לפי כל דין, אלא אם צוין מפורשות אחרת.
(ד) כדי לבצע הזמנה של מוצר או שירות יש תחילה לבחור את המוצר או השירות. לאחר מכן יש להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי (לא חובה), ואז הופך המשתמש ל"מבצע הפעולה". כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.
מיד לאחר ביצוע הפעולה תבצע אוא עיצובים בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, ההזמנה תרשם במחשבי אוא עיצובים וניתן יהיה לראות את ההזמנה בקישור "החשבון שלי" שבאתר לאחר סיום המכירה. כמו כן יישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה של תהליך המכירה.
יובהר ויודגש, משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את אוא עיצובים. הרישום שנרשם במחשבי אוא עיצובים יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.
חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה.
דע: הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
(ה) אוא עיצובים מציגה באתר פרטים כגון תיאור המוצר, מחיר המוצר, אחריות על המוצר וזמן האספקה שלהם.
לפרטים נוספים ובירורים,ניתן לפנות לבעלי החנויות בטלפון ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני.

זכור: חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה, כאמור בסעיף 10 להלן, רשאים אוא עיצובים ו/או בעלי החנויות לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

3. שיטת המכירה – מכירה רגילה
(א) מכירה רגילה היא מכירה של מוצרים בהתאם למחירון אוא עיצובים ועד גמר המלאי.

הגולש בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.
(ב) במכירה רגילה רשאי הגולש לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי באמצעות הטלפון. לצורך כך עליו להשלים את הליך המכירה ולבחור ב"אופן התשלום" את האפשרות שנציג לקוחות של אוא עיצובים יצור עמו קשר טלפוני. מכירה תחשב שהושלמה רק לאחר שנוצר קשר טלפוני בין נציג אוא עיצובים לבין הגולש, מסר הגולש את פרטיו וקיבל אישור הנציג כי המכירה הושלמה.
(ג) יובהר ויודגש, השלמת הליך מכירה באמצעות הטלפון כאמור, מותנה בכך שהמוצר המוצע למכירה יהא קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה.

כמו כן בעת הבדל במחיר בין המחיר באתר, למחירון חברת אוא עיצובים, יהיה מחירון החברה קובע.

4. שיטת המכירה – קבוצתית
(א) מוצרים נבחרים במחיר סיטונאי , המחיר במכירה קבוצתית הינו קבוע וסופי . כמות הפריטים תקבע בהתאם למספר המציעים ובכל מקרה לא יותר מהכמות המוצעת , כל הצעה זוכה ומטופלת באופן מיידי .
המחיר הינו כולל מע"מ במידה וחל תשלום מע"מ עפ"י כל דין, אלא אם צויין מפורשות אחרת .

5. מועדי המכירה
(א) במכירה רגילה ניתן לרכוש מוצרים 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, עד גמר המלאי.

6. אספקת/הובלת המוצרים
(א) אוא עיצובים תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל שהקלדת בעת הגשת הצעתך, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. אוא עיצובים תפעל כדי לספק את המוצרים בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה. אוא עיצובים מתחייבים לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט להלן.
(ב) אוא עיצובים לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של אוא עיצובים לרבות שביתות השבתות וכיו"ב. התקנון של רשות הדואר לישראל או של כל גוף אחר באמצעותו אוא עיצובים מבצעת את ההובלה והאספקה של המוצרים, יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע.
(ג) אספקת המוצרים הנרכשים באתר תעשה ע"י אוא עיצובים, התשלום עבור המשלוח/ההובלה יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצר או השירות, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.
(ד) זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים .(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
(ה) באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח .
דע: בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף ביטול העסקה לכך שמבצע הפעולה יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לחנות ממנה נרכש המוצר על חשבונו.

7. דמי משלוח
(א) דמי המשלוח ישולמו ע"י הלקוח בנפרד במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצר.
(ב) במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון
(ג) הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהספק וזאת בתיאום מראש עם הספק באשר למקום ומועד האיסוף . מוסכם כי במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח .
(ד) משלוחים לאילת, ישובים מרוחקים, גבולות מדינת ישראל, השטחים מעבר לקו הירוק וישובים כפריים כרוכים בתוספת תשלום וזאת תתבצע רק לאחר אישור הלקוח.
(ה) מחיר דמי המשלוח בחבילה הינו פר חבילה, על כל חבילה נוספת יחויב הלקוח במשלוח נוסף

8. שירות לקוחות
(א) בשאלות לגבי המוצרים המוצגים באתר כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לוואטסאפ: 058-5605604 או דואר אלקטרוני : info@sbb.co.il או בדואר רגיל: ת.ד. 33 כפר הנוער בן שמן.

9. אחריות למוצרים ו/או שירותים הנמכרים באתר
(א) כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הנם חדשים לחלוטין, נתונים באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל אחריות והשירות המקובלים במהלך העסקים הרגיל של החברות המסחריות המייבאות אותם ו/או מייצרות אותם ו/או משווקות אותם ו/או המעניקות להם אחריות ושירות.
(ב) האחריות למוצרים המפורסמים לרכישה באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים – על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר ו/או שרות.

10. כשרות להשתמש באתר
(א) כל משתמש רשאי לבצע רכישות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:
(ב) המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.
(ג) המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
(ד) המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישרכארט או אמריקן אקספרס ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
(ה) המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.

11. כרטיס מתנה (Gift Card)
(א) אוא עיצובים מאפשרת רכישת כרטיס מתנה בכל סכום כספי המאפשר רכישה דרך אתר האינטרנט של סבבה פופים בכתובת www.sbb.co.il
(ב) במידה ומחיר המוצר הנרכש באמצעות כרטיס המתנה גבוה משווי הכרטיס תינתן אפשרות להשלים את ההפרש באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
(ג) במידה וסכום המוצר או המוצרים המצטבר יהיה נמוך משווי הכרטיס לא יקבל הלקוח החזר כספי אך יוכל להשתמש בהפרש לרכישות הבאות באתר.
(ד) תוקפו של הכרטיס הוא לשנה אחת מיום רכישתו.
(ה) הכרטיס יתקבל באמצעות המייל עד יום עסקים אחד (1) מרגע קבלת האישור מחברת האשראי.

12. שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש והגבלת פרטיות.
(א) כדי לרכוש מוצר, יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר תלווה אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
(ב) המידע הנ"ל יועבר לנציגי המכירות של החברה, וזאת כדי לאפשר את ביצוע הרכישה. מעבר לשימוש הנ"ל אוא עיצובים מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. אוא עיצובים תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן שירות.
(ג) אוא עיצובים נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אוא עיצובים לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
(ד) אתר אוא עיצובים מאובטח בתקן חברות האשראי המחמיר ביותר, תקן PCI DSS פרטי כרטיס האשראי לא נשמר באתרנו! ומועבר ישירות לחברת הסליקה.

13. ביטול עסקה
(א) מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן")
(ב) לשם נוחיות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בא יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:
* ברכישה של נכס - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת הנכס או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;
* ברכישת פריטים מסוימים, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה, הכל כאמור בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.
(ג) ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לחברת אוא עיצובים.
(ד) תוצאות הביטול עקב פגם:
ביטל מבצע הפעולה עסקה עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין הנכס, לבין הפרטים שנמסרו לו מאת אוא עיצובים, תחזיר אוא עיצובים למבצע הפעולה בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, יבטל את חיובו של מבצע הפעולה בשל העסקה ולא יגבה ממבצע הפעולה דמי ביטול כלשהם; קיבל מבצע הפעולה את הנכס נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות אוא עיצובים במקום שבו נמסר לו הנכס, והוא הדין לגבי נכס כלשהו שקיבל מבצע הפעולה בעקבות עשיית העסקה או החוזה.
יובהר ויודגש, קיבל מבצע הפעולה מוצר פגום, יאפשר מבצע הפעולה לחנות להחליף את המוצר במוצר תקין בתוך 14 ימי עסקים ממועד ההודעה על קבלת המוצר הפגום.
בחר מבצע הפעולה להחזיר מוצר פגום תחת לקבל מוצר תקין תחתיו יחשב הביטול כביטול שלא עקב פגם כאמור להלן ויחולו עליו הוראות סעיף 10 (ה) לתקנון זה.
(ה) תוצאות הביטול שלא עקב פגם:
ביטל מבצע הפעולה את העסקה שלא עקב פגם בנכס כאמור לעיל, יחזיר בעל החנות למבצע הפעולה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, יבטל את חיובו של מבצע הפעולה בשל העסקה ולא יגבה ממבצע הפעולה סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.
יובהר ויודגש, דמי הביטול יכול שיגבו ע"י בעל החנות או ע"י אוא עיצובים.
קיבל מבצע הפעולה את הנכס נושא העסקה או החוזה, ידאג להחזרת הנכס לבעל החנות במקום עסקו, על חשבון מבצע הפעולה, והוא הדין לגבי נכס כלשהו שקיבל מבצע הפעולה בעקבות עשיית העסקה או החוזה. מובהר בזאת כי מבצע הפעולה יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה או החוזה נשלח מהחנות לחברת השילוח.
(ה) יובהר ויודגש: ביטול העסקה ע"י מבצע הפעולה כפוף לכך שמבצע הפעולה יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
(ו) דע: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש של אוא עיצובים.
(ז) אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של אוא עיצובים לתבוע את נזקיו, בשל כך שערך הנכס פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
(ח) האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.
(ט) האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על אוא עיצובים אחריות כ"עוסק" בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
(י) אוא עיצובים תהא רשאית לבטל עסקה, במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

14. תנאים נוספים
(א) אין אוא עיצובים אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית.
אוא עיצובים אינה מתחייבת כי הקישוריות (link) בכל הקישורים תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל.
(ב) אוא עיצובים ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז אוא עיצובים שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, אוא עיצובים לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על מבצע הפעולה בלבד ועל חשבונו.
כמו כן, מבצע הפעולה יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.
(ג) אוא עיצובים אינה מתחייבת ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני גישה בלתי מורשית למחשבי אוא עיצובים או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים בחומרה, בתוכנה, בקווים ובמערכות התקשורת.
(ד) בשום נסיבות לא תחול על אוא עיצובים ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן הנתונים או אובדן הרווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי אתר מכירות אוא עיצובים, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקה או באי אספקה של שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שהושגו באמצעות אתר אוא עיצובים, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע לאוא עיצובים או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו באתר או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את טענותיך קפידה.
(ה) אין בהצגת המוצרים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע"י אוא עיצובים.
(ו) רישומי המחשב של אוא עיצובים בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

15. זמינות ומלאי
(א) אנו עושים כמיטב יכולתנו להשיג 100% זמינות של רשימת מוצרינו במלאי, אולם מתוקף הדינמיות הרבה במכירות במהלך השבוע, יתכן מצב בו פריטים מסוימים יהיו זמנית חסרים במלאי. במקרה זה נוכל להמליץ על מוצר אחר בעל מאפיינים דומים ככל האפשר בנוסף לאפשרות ההמתנה עד להגעת משלוח חדש של המוצר. בכל מקרה מומלץ לברר טלפונית הימצאות המוצר/ים במלאי לפני הזמנה ולפני הגעה לחנות. לא תינתן הנחה בגלל חוסר זמינות או עיכוב הגעת משלוח לחנות.
(ב) התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.
(ג) החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.
(ד) הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת .
(ה) אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות ו/או מי מטעמה .
(ו) אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.
(ז) נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.

16. אמינות ויושר
(א) החברה מודעת לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות באתר האינטרנט, ועל כן מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר.
(ב) קיים תיעוד מלא של כל מכירה המתבצעת באתר לרבות של כל ההצעות המתקבלות וההצעות הזוכות.
(ג) אוא עיצובים ערבה לכספי הלקוחות בדבר הספקת המוצר כפי שהוזמן באמצעות האתר.
(ד) אמת בפרטי המוצר, באתר יופיע המוצר עם כל המידע הרלוונטי אודותיו.

17. דף תוכן טיפים והמלצות
(א) התוכן הרשום, רשום לרב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, אך התוכן מיועד לגברים ונשים כאחד.
(ב) אין לייחס לטיפים ולהמלצות בדפי התוכן דבר מלבד המלצתנו.
(ג) אוא עיצובים אחראית לפרסום הטיפים אך איננה אחראית לתוכן.

18. שונות
(א) פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו בכל מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר ו/או שירות באתר, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט המוסמך באזור לוד-רמלה בלבד.
(ב) תקנון זה עודכן לאחרונה בתאריך 01.02.2016 וניתן לשינוי בכל עת ע"י אוא עיצובים, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

19. שאלות ובירורים

לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה ניתן לפנות אל מרכז ההזמנות של החברה, באמצעות הדואר האלקטרוני info@sbb.co.il או באמצעות הטלפון:
058-5605604. לבירורים ולשאלות לאחר קנייה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה, בימים ב'-ה' בין השעות: 10:00–16:00.

אנו מודים לכם על גלישתכם באתרנו, ונשמח לעמוד בכל עת לשירותכם בשנית!

בברכת קנייה מהנה צוות אוא עיצובים.